Kotły gazowe parowe

Kocioł parowy, jest urządzeniem, w którym ogrzewana woda zamienia się parę wodną o ciśnieniu wyższym od atmosferycznego. Powstała w ten sposób para może być wykorzystywana zarówno do procesów technologicznych jak i grzewczych. Kotły te charakteryzują się dużą niezawodnością, elastycznością i kulturą pracy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom urządzenia te są proste w obsłudze i eksploatacji. Przestrzeń parowa stanowi jednocześnie „magazyn pary”. W skład typowego układu parowego wchodzą: kocioł z palnikiem (gazowym lub olejowym), stacja uzdatniania wody, zbiornik wody zasilającej i kondensatu, armatura zwrotno odcinająca.


 

Nasza firma oferuje kotły parowe:

Niskociśnieniowe oraz wysokociśnieniowe


 


Palnik RIELLO

Riello to włoska marka będąca liderem w produkcji systemów i technologii grzewczych i chłodniczych dla sektora mieszkaniowego oraz sektora usług profesjonalnych. Tym, co pozwoliło firmie zdobyć pozycję lidera to bogate, 90-letnie doświadczenie na które składają się wspaniałe sukcesy i innowacje oraz projekty i rozwiązania, których celem jest efektywne wykorzystywanie wszelkich rodzajów energii.

Mocna pozycja Riello wynika z innowacyjnego potencjału i doświadczenia zdobywanego przez lata przez rzetelny zespół techników, specjalistów i współpracowników, których codziennym wkładem w sukces marki jest ciężka praca, umiejętności i kreatywność.