Kotły kondensacyjne

 

POZNAJ CONDEXA PRO
Condexa Pro to nowa gama wiszących gazowych kotłów kondensacyjnych, które można instalować pojedynczo lub w kaskadzie. Zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej modułowości instalacji i zredukowaniu do minimum zajmowanej przestrzeni w nowych kotłowniach oraz uproszczeniu kotłowni już istniejących.
Gama zawiera urządzenia o mocy od 35 do 131 kW oraz duży wybór akcesoriów. W kotłach do mocy 70 kW pompa jest w standardowym wyposażeniu urządzenia, podczas gdy kotły o większej mocy można zaopatrzyć w pompę lub – w przypadku instalacji kaskadowej – w dwudrogowy zawór odcinający. Sterowanie urządzeniem i systemem pozwala na podział produkcji ciepła pomiędzy kilka modułów. Ponadto, możliwe jest sterowanie kilkoma rodzajami instalacji. Kolektory hydrauliczne w wersjach modułowych umieszczono pod kotłami, redukując tym samym ilość zajmowanego miejsca. Kompaktowość, wszechstronność i sterowanie elektroniczne idą w parze z opatentowanym wymiennikiem ze stali nierdzewnej z pojedynczą lub podwójną wężownicą oraz palnikiem premix i szerokimi możliwościami modulacyjnymi. Kolejną zaletą Condexa Pro jest jej ogromna wszechstronność instalacyjna: dzięki szerokiej gamie akcesoriów,
urządzenie przekształca się z pojedynczego kotła w moduł kaskadowy. A wszystko po to, by dać projektantowi i instalatorowi ponad 1000 różnych możliwości, pozwalających na zaprojektowanie i wykonanie kazdej instalacji, bez względu na jej złożoność.

 

Zalety kotła


 Kotłownia Międzylesie