Kotły gazowe wodne

Kotły serii Tilgner KPG przeznaczone są do instalacji centralnego ogrzewania wodnego o temperaturze do 95 C. Kocioł jest urządzeniem blokowym przystosowanym do współpracy z palnikami nadmuchowymi na olej opałowy lub gaz firmy Riello.

Penel sterujący pracą kotła umieszczony jest przy kotle i zawiera (termostat, bezpiecznik, termostat pracy, wyłącznik główny, termostat bezpieczeństwa)

Kotły typoszeregu Tilgner KPG przystosowane są do współpracy z automatyką pogodową, dobieraną w zależności od schematu hydraulicznego układu grzewczego. Regulator pogodowy (w zależności od rodzaju) może być montowany w panelu sterowniczym kotła lub na ścianie kotłowni


 Palnik RIELLO

Riello to włoska marka będąca liderem w produkcji systemów i technologii grzewczych i chłodniczych dla sektora mieszkaniowego oraz sektora usług profesjonalnych. Tym, co pozwoliło firmie zdobyć pozycję lidera to bogate, 90-letnie doświadczenie na które składają się wspaniałe sukcesy i innowacje oraz projekty i rozwiązania, których celem jest efektywne wykorzystywanie wszelkich rodzajów energii.

Mocna pozycja Riello wynika z innowacyjnego potencjału i doświadczenia zdobywanego przez lata przez rzetelny zespół techników, specjalistów i współpracowników, których codziennym wkładem w sukces marki jest ciężka praca, umiejętności i kreatywność.